درباره مامایپر مارکت

هایپر مارکت مایپر با هدف ارتقاء سطح کیفی استاندارد زندگی مردم ایران به عنوان مجموعه‌ای شکل گرفته از گروه کالاهای ضروری و مصرفی زندگی امروز، پاسخ‌گویی موثر به نیازهای در حال تغییر مشتری است. فروشگاه اینترنتی مایپر، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. ارسال سفارش، ایجاد ساختار گارانتی منطبق با تفکر مشتری محور، ایجاد اعتماد از خرید اینترنتی و پشتیبانی در دو شیفت کاری، از مزایای اصلی خرید اینترنتی در هایپر مارکت مایپر محسوب می‌شود. امید داریم با چشم انداز مرکز خرید بزرگ ایرانی و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، حافظ ارزش پول شما در هنگام خرید از هایپر مارکت مایپر باشیم.

فروشگاه مجازی مایپر با شعار «سریع، آسان، ارزانتر از همه جا بخرید و در محل تحویل بگیرید» قصد دارد پس از کامل کردن پوشش خود در شیراز در شهرهای دیگر ایران نیز اقدام به ایجاد نمایندگی کرده و به گسترش این نماد بپردازد. ما در این مجموعه تمام تلاش خود را می کنیم که بتوانیم اعتماد مشتری را هر چه بیشتر به خود جلب کنیم. مهمترین هدف ما جلب اعتماد مشتری می باشد.

ویژگی های مایپر:

مایپر به منظور فراهم کردن بستری مطمئن و آسان برای خرید، بخش‌ها و امکانات متنوعی را در وب‌سایت خود گنجانده است.

ارزش‌های مایپر:

پشتیبانان وفادار مایپر از 8 صبح تا 12 شب، به تمام امور مشتریان رسیدگی می‌کنند. مایپر در عمل پشتیبانی همه‌جانبۀ خود را نشان داده است و اگر بگوییم بزرگترین دغدغۀ مدیران و رهبران مایپر و نیز یکی از اصلی‌ترین ارزش‌های این سازمان، مشتریان و رضایت آن‌هاست، بیهوده نگفته‌ایم.

محصولاتی که مایپر در بر میگیرد:

موادغذایی
بهداشت و سلامت
محصولات فرهنگی
اداری و تحریر

مایپر، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. چشم انداز این فروشگاه «قرار گرفتن در صدر هایپر مارکت های ایرانی» است و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، سعی دارد تا همواره حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از مایپر باشد.